O nás

Firma Pneuservis André vznikla v dubnu 1994. Jejím prvním působištěm se stala benzínová pumpa v Brně -Bystrci na Štouračově ulici. Tam setrvala 4 měsíce a její novou adresou se stala ulice Uhelná. Prostory byly sice skromné, ale mnoho zákazníků jistě nezapomene na Š 1000 MB s těžkou kovovou konstrukcí s reklamou na střeše a dobrosrdečného vlčáka Jacka, který se stal na několik dalších let maskotem pneuservisu. Díky blízkosti centra města a nonstop provozu přibývalo i zákazníků a prostory se staly nevyhovujícími. Proto po čtyřech letech nastalo velké stěhování a novým domovem firmy se stala ulice Dornych. Zde došlo i k rozšíření počtu zaměstnanců a vznikla i pobočka na ulici Masná pro nákladní vozidla. Po několika letech v nájmech jsme se přestěhovali do vlastních prostor na ulici Poděbradova do Králova Pole. Zde sídlíme od března 2000.
Protože se spektrum našich služeb motoristům neustále rozšiřuje a od roku 2009 provádíme také údržbu a servis motorových vozidel, změnil se i název firmy na AUTOSERVIS ANDRÉ.
 

Pneuservis André - špičkové vybavení a dlouhá tradice.

 

Hydraulický zvedák - foto výměny kol, přezouvání. Pneuservis André - foto zařízení pro přezouvání a vyvažování kol.Pneuservis André - foto zařízení pro údržbu klimatizací.
Pneuservis André - foto práce při výměně pneumatiky. Pneuservis André - foto interiéru dílny na ul. Poděbradova v Brně.
Pneuservis André - foto zařízení pro přezouvání a vyvažování kol. Pneuservis André - foto běžné práce mechaniků pneuservisu.Pneuservis André - foto přístroje pro vyvažování kol.
Autoservis André - foto vybavení interiéru dílny. Pneuservis André - foto okénka pro příjem zakázek a pokladny.

 2006-2024 © Pneuservis André. Poděbradova 55. Brno, Czech Republic