Údržba klimatizací, servis klimatizací

Kam v Brně, když potřebujete servis autoklimatizace? Do Autoservisu André v Brně, Králově Poli.

Provádíme údržbu autoklimatizací, jejich doplňování a ošetření. Kontrola klimatizace je nutná každý rok. Roční servisní interval by měli dodržovat všichni, kdo v automobilu používají klimatizaci. Alergici a astmatici by servisní interval měli zkrátit, případně konzultovat používání autoklimatizace s odborníkem.

V našem servisu provedeme změření hodnot, kontrolu či diagnostiku a doplníme náplň na optimální hodnotu. Kompresor, který zajišťuje funkčnost klimatizace, není bezúdržbový. Je nutné jej zkontrolovat a doplnit olej. Kompresor v klimatizaci se bez doplnění oleje může zadřít a výměna může být finančně náročná.

Celý systém klimatizace není složitý, ale vyžaduje odbornou údržbu. Klimatizace čerpá venkovní vzduch, který obsahuje pevné částice a nečistoty a soustava potrubí skýtá útočiště různým mikrobům a bakteriím. To může způsobit například zápach. Žádné "stromečky" toto nevyřeší! Je třeba likvidovat zdroj, ne důsledek. Neudržovaná klimatizace vpouští do prostoru s cestujícími nejen zápach, ale i mikroorganismy, které mohou být zdraví škodlivé. Provádíme čištění klimatizací speciální směsí. Po vyčištění klimatizace provedeme dezinfekci. Před dezinfekcí klimatizace též doporučujeme provést výměnu pylového filtru (též kabinový filtr).

Servis klimatizací provádíme v rámci služeb našeho autoservisu v Brně, Králově poli. Na servis autoklimatizace je vhodné se objednat dopředu (vzhledem k tomu, že bývá nutné vyměnit pylový filtr, který je nutno předem objednat). Servis či údržbu autoklimatizace doporučujeme provádět pravidelně kvůli bakteriím a plísním. Čistá a funkční autoklimatizace bude udržovat cestovní prostor vašeho automobilu čistý a bez zbytečných bakterií a škodlivých látek.

Obrázek - plnění klimatizace u vozu BMW
Pokud přestane systém klimatizace v automobilu fungovat, objednejte se v našem servisu v Brně. Provedeme diagnostiku klimatizace, zjistíme dostupnost náhradních dílů a klimatizaci opravíme. Pro diagnostiku a opravy autoklimatizací používáme profesionální techniku.

 

2006-2024 © Pneuservis André. Poděbradova 55. Brno, Czech Republic