Pneuservis, Brno - Královo Pole

Náš zavedený pneuservis v Brně vám nabízí profesionální služby, techniku i tým vyškolených lidí. Na rozdíl od konkurenčních pneuservisů nabízíme služby, které jinde nenajdete. Svojí strategickou polohou v Brně, Králově Poli, jsme snadno dostupní komukoli. Zatímco se o vaše auto starají technici v dílně, můžete si dát kávu v automatu nebo posedět v koutku pro zákazníky.

Obujeme, přezujeme, vyvážíme:

Obrázek - obouváme osobní automobily včetně závodních speciálů a veteránů. Obrázek - obouváme dodávky a užitkové automobily. Obrázek - obouváme motocykly.
 • Auta
 • Dodávky
 • Motocykly
(včetně veteránů a speciálů)   (včetně sundání kola)

 

 

 

 

 

 

 

Obouvání automobilů, dodávek a užitkových vozů

Zní to samozřejmě, ale my obouváme opravdu všechny osobní automobily a dodávky. Výměnu pneumatiky zajistíme i pro veterány, závodní speciály, sportovní auta... Umíme i runflaty - RFT kola. Přezouvání runflatů se u nás vyplatí. Při výměně pneumatiky provádíme její vizuální kontrolu. Poškozené či jinak vadné pneumatiky na auto nedáváme. Abychom vám mohli kvalitně vyměnit pneumatiku či kolo, nezapomeňte si s sebou vzít klíč na vaše bezpečnostní šrouby. Demontáž kola bez bezpečnostního klíče u nás neprovádíme.

Obouváme, přezouváme, vyvažujeme:

 • osobní automobily
 • dodávky
 • lehká užitková vozidla
 • veterány
 • RFT kola
 • přezouváme i vozidla s kontrolou tlaku v pneumatikách

Výměna pneumatik u automobilů s kontrolou tlaku v pneumatikách

Samozřejmě, že obouváme i přezouváme kola, která jsou vybavena měřením a hlídáním tlaku v pneumatikách. Vzhledem k tomu, že se jedná o novinku (ani ne tak technickou, jako legislativní), rozhodli jsme se tomuto tématu věnovat samostatný článek.

Likvidujeme staré pneumatiky

Součástí našeho servisu a výměny pneumatik za nové je též ekologická likvidace jetých pneumatik. Službu likvidace ojetých pneumatik provádíme všem zákazníkům, kteří si u nás nechají kola přezout. I když má ještě pneumatika dostatečně hluboký vzorek, její stáří již může být pro běžný provoz nevhodné. Posoudíme vám, zdali jsou vaše pneumatiky ještě vhodné do provozu nebo jsou již spíše určené k likvidaci. Včas zlikvidované pneumatiky vám mohou zachránit život.

Uskladníme pneumatiky či celá kola

Opravdu ušetříte tím, že na zimu či léto převážíte tam a zpět kola na přezutí? Tahat kola ze sklepa do sklepa není nic příjemného a ve sklepě či garáži vám kola jen překáží. Opravdu vám za to stojí špinavé ruce popřípadě špinavý interiér kufru auta?Využijte naše prostory k celoročnímu uskladnění vašich kol či pneumatik. Šetříte čas hned dvakrát! Poprvé převozem tam i zpět, podruhé tím, že u nás strávíte pouze nezbytně nutnou dobu na obutí JIŽ VYVÁŽENÝCH a připravených kol. Veškeré potřebné práce se totiž udělají během přípravy na následnou sezonu. Vy si jen přijedete pro vyvážená, umytá a zkontrolovaná kola.

Provádíme:

 • uskladnění letních pneumatik či celých kol přes zimní sezonu
 • uskladnění zimních pneumatik či celých kol přes letní sezonu
 • uskladnění disků

 

Uskladnění kol, disků či pneumatik se v Brně stává čím dál využívanější službou!

Hustíme pneumatiky dusíkem

Venkovní teploty jsou proměnlivé, rovněž teplota pneumatik během jízdy je proměnlivá. Huštění pneumatik dusíkem přináší řadu výhod. Dusík je totiž na rozdíl od vzduchu stabilní plyn a je schopen udržovat stabilní tlak i při různých teplotách. Pneumatika plněná dusíkem si udržuje optimální tlak nezávisle na teplotě, a tím i optimální jízdní vlastnosti. Přehuštěná či podhuštěná pneumatika je neekonomická a může být i nebezpečná. Nechte si u nás nahustit pneumatiky dusíkem! Optimální tlak v pneumatice zvyšuje jízdní komfort a snižuje jízdní náklady.

Oprava pneumatik

Mnoho servisů toto nedělá a rovnou nabízí zákazníkům prodej pneumatiky nové. My nevyměňujeme, když nemusíme! My opravujeme!

2006-2013 © Pneuservis André. Poděbradova 55. Brno, Czech Republic